ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

جمعه, 26 مرداد 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

گفتگوی تلویزیونی مدیرعامل آسایشگاه

گفتگوی  حاج آقا قدیمی مدیر عامل آسایشگاه سالمندان ومعلولین رشت (خیریه) در برنامه صبح بخیر گیلان شبکه باران سیمای گیلان

حاج آقا قدیمی  طی گفتگوی  ویژه در برنامه صبحگاهی صبح بخیر گیلان با اشاره نوع کمکهای مردم به آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت افزودند: مردم عزیز ونیکوکار ما میتوانند به دو روش به این مکان کمک کنند:

اول کمکهای مالی است که برای رفع نیازمندیهای بیماران و نیز اداره آسایشگاه میباشد و روش دوم  که حتی مهمتر از مورد اول میباشد ودراولویت بالاتری قرار دارد حضور وبازدید نیکوکاران و سرکشی و دلجویی ار بیماران بستری در این موسسه میباشد. چرا که آنها بر اثر جبر روزگار در 4 دیواری آسایشگاه محبوسند با اینکه ذهنشان شفاف و گویاست و همه چیز را بخوبی درک میکنند اما دلشان  مالامال از درد و اندوه است.تنهاانتظارشان ازمردم این است که به آنها سربزنند ودست محبت و نوازش بر سرشان بکشند تا خلا روحیشان پرشود . دراین مکان تعداد 200 نفر ازاین عزیزان مجهول الهویه هستند که فاقد بستگان نزدیک ودور میباشند. آمار مراجعه سالمندان مبتلا به سکته مغزی ونیز آلزایمر ومعلولین  برای بستری شدن در آسایشگاه بسیار بالاست و بیشترین تلاش ما در نهایت  ارتقای روحی و بالابردن امید به زندگی دربین این عزیزان است.

 

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در چهارشنبه بیست و چهارم مرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)