ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

جمعه, 26 مرداد 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

عید سعید قربان

برگزاری مراسم با شکوه عید سعید قربان در آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت

مراسم عید سعید قربان با شکوه هر چه تمامتر در آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت برگزار گردید. در این مراسم آقای دکتر عاقبتی مدیر کل دامپزشکی استان گیلان ، خانم دکتر شهیدی رئیس شبکه دامپزشکی شهر رشت، حاج آقا فدائی نماینده معظم ولی فقیه در دامپزشکی استان از آسایشگاه بازدید نمودند.  حاج آقا نصیحتگو نیزبعنوان نماینده اعزامی از سوی اداره دامپزشکی استان بر امورات شرعی ذبح گوسفندان قربانی نظارت داشتند. لازم بذکر است همه ساله آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت بواسطه خرید گوسفندان قربانی با قیمت نازلی آنها را در اختیار خریداران قرار داده و در محوطه مرکز منطبق با موازین شرعی ذبح میگردد.

در این روز باشکوه از سوی حاج آقا قربانی  نماینده معظم ولی فقیه در استان و حاج آقا مجرد رئیس دفتر محترم وآقای لطفی از اعضای دفتربیت معظم و نیز آقای دکتر قربانی ، حاج آقا احمدزاده ، مهندس دبیریان، مهندس الماسی ، مهندس پورعلی  از اعضای محترم هیئت مدیره آسایشگاه معلولین رشت ، آقای دکتر خصوصی رئیس هلال احمر استان گیلان، آقای مهندس ریحانی و مهندس ضیابری از خیرّین مقیم ایتالیا و ایران و دیگر نیکوکاران .... چندین گوسفند نذری به مددجویان آسایشگاه معلولین رشت اهداء گردید. مردم نیکوکار از جای جای استان گیلان با حضور گرم  خود در این روز مقدس و اهدای گوسفندان قربانی خود باردیگر حماسه با شکوهی را خلق کردند.  سیمای استان گیلان نیز این مراسم با شکوه را پوشش خبری دادند. حاج آقا قدیمی مدیرعامل آسایشگاه معلولین وسالمندان رشت  ضمن تشکر از حضور پرشور خیران در این روز باشکوه افزودند : مردم استان گیلان خصوصا شهرستان رشت ثابت کردند که هنوز عشق و نوعدوستی زنده است. فلذا با حضور پر شور خود در جمع بیماران سالمند و معلول و ذبح گوسفندان نذری خود حماسه ای با شکوه آفریدند که جای دارد از تک تک این عزیزان تقدیر و تشکرگردد.

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در چهارشنبه بیست و چهارم مرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)