ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

سه شنبه, 23 مرداد 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

بازدید مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان

بازدید مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان از آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت (خیریه)

مقارن با آغازین روزهای سالجاری مسعود رهنما مدیر کل تربیت بدنی استان  و آقای زیال رئیس هیئت کاراته استان گیلان باتفاق هیئت همراه از آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت (خیریه) بازدید نموده و مورد استقبال مهندس قدیمی مدیرعامل آسایشگاه و پرسنل این مرکز قرار گرفتند.

بازدید کنندگان در ادامه ضمن سرکشی از بخشها از بیماران بستری در این مرکز دلجویی بعمل آورده و در جریان مشکلات و درددلهای آنان قرار گرفتند. سپس مدیر کل تربیت بدنی و ورزش و جوانان استان گیلان با اظهار خرسندی از حضور خود و همراهانشان  در آسایشگاه افزودند :  هر انسانی با ملاقات بیماران بستری در این مرکز  بیشتر بیاد نعمتهایی که خداوند عطا کرده است ، افتاده و سعی میکند قدر آن ها را بهتر بداند. بنده نیز بنوبه خود همواره سعی کردم کمکهایم هدفدار بوده و به نیازمندان واقعی اختصاص یابد. ایشان درادامه قول همکاری و حمایت همه جانبه از تیم بوچیای آسایشگاه راداده و خاطر نشان شدند که د رآینده نزدیک بیش از پیش مساعدتهای  مادی و معنوی از جمله برگزاری مسابقات بنام آسایشگاه  و در محوطه این مرکز انجام گیرد.

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در سه شنبه بیست و سهم مرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)