ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

جمعه, 01 تیر 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

هشتمین همایش بزرگداشت خیرّین در استان گیلان

سی ام بهمن ماه سالجاری هشتمین همایش بزرگداشت خیرّین در استان گیلان برگزار گردید. این همایش که به بزرگداشت حاج آقا صوفی نژاد مدیر عامل آسایشگاه کهریزک (مدیر گیلانی) اختصاص داشت با هماهنگی سازمان بهزیستی و آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت برگزار شد .

در این همایش مقامات و مدیران  کشوری و استانی از جمله دکتر جزایری رئیس اسبق سازمان بهزیستی کشور،  حاج آقا شهسواری جانشین مدیر کل بهزیستی کشور ، مهندس احمدی پور معاون سیاسی امنیتی استانداری رشت ، حاج آقا مجرد رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان گیلان ، دکتر نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی استان گیلان ، اعضای هیئت مدیره ، مدیران و  جمع کثیری از بانوان نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک ، حاج آقا قدیمی مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت و جمع کثیری از مردم با فرهنگ رشت در سالن همایش مصلی این شهر برگزار گردید. دراین همایش پرشکوه تعدادی از مقامات با سخنرانی از منزلت و جایگاه ویژه نیکوکاری و نیکوکاران بالاخص شخصیت مدیر گیلانی حاج آقا صوفی نژاد تقدیر و تمجید نمودند.  حاج آقا صوفی نژاد نیز دراین همایش ضمن  تقدیر و تشکر از آیت الله قربانی نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان و دیگر بانیان این همایش افزودند: این همایش تنها پاسداشت من نیست بلکه پاسداشت نفس معرفت است نفس انسانیت است که خوشبختانه این بدعت  در استان گیلان  که انساندوست و معرفت را میشناسند، نهاده شد و امیدوارم که در سایر استانها نیز اجرا شود. ایشان در ادامه تصریح نمودند که قریب به 39 سال است که این شغل شریف را عهده دار هستم و 17 سال در خدمت مددجویان آسایشگاه کهریزک هستم و خوشحالم که عمرم را در راه خدمت به این عزیزان سپری کرده ام و این عنایت خداوند بزرگ بوده است. در خدمت انسانهایی که زبان گفتار ندارند و این پاسداشت بلاشک ار دعای خیر آنان میباشد. کار درآسایشگاه یک جاذبه خاصی دارد هر قدمی که برداری لطف خدا را در آن میبینی و اکنون بیش از پیش نسبت به این عزیزان احساس دین و بدهکاری میکنم. ناگفته نماند درپایان این همایشی جوایزی از سوی برخی نهادها به مدیرعامل آسایشگاه خیریه کهریزک اهداء گردید.

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در چهارشنبه سیم خرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)