ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

سه شنبه, 29 خرداد 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

بازدید ناخدا مجدی جانشین فرماندهی آموزش تخصصهای دریایی

بازدید ناخدا مجدی جانشین فرماندهی آموزش تخصصهای دریایی رشت بهمراه فرماندهان از آسایشگاه معلولین  و سالمندان رشت (خیریه)

همزمان با ایام الله مبارک فجر جمعی از افسران نیرودریایی به سر پرستی ناخدا مجدی جانشین فرماندهی آموزش تخصصهای دریایی رشت از آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت بازدید نمودند. در جریان این بازدید ، میهمانان ضمن بازدید از بخشهای مختلف بیماران بستری در اینمرکز از جمله ساختمان ضایعه نخاعی ، بخش مردان یک و نیز بخش کودک از نزدیک در جریان مشکلات مرکز قرار گرفتند.

ناخدا مجدی با بیان این نکته که کسی از فردای خود خبر ندارد، افزودند: حضوردر این مرکز بمنزله تلنگری است که انسان را وامیدارد تا خداوند را فراموش نکرده و همواره بیاد او بوده و در ازای تمام نعماتی که بوی ارزانی داشته است شکرگزار باشد. ایشان در ادامه تصریح نمودند: خادمان این مرکز بدون هیچ چشمداشتی براساس نیات پاک و خالصانه خود کمر همت بسته و در خدمت مددجویان هستندکه امیدواریم خداوند متعال به همه آنان جزای خیر دهد و ما را یاری کند تا هرگز دری را که بزحمت باز میکند را به غفلت نبسته و دری را که به حکمت می بندد را به اصرار باز نکنیم.

 

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در یکشنبه بیست و هفتم خرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)