ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

جمعه, 26 مرداد 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

بازدید ناخدا یکم مجدی از سایشگاه معلولین و سالمندان رشت(خیریه)

بازدید ناخدا یکم مجدی جانشین آموزش تخصصهای دریایی و هیئت همراه از آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت(خیریه)

همزمان با بزرگداشت هفتم آذر روز نیرودریایی ،  ناخدا یکم مجدی جانشین آموزش تخصصهای دریایی باتفاق هیئت همراه از آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت بازدید نموده و مورد استقبال مهندس قدیمی مدیرعامل این مرکز و مسئولین واحدها قرار گرفتند. در این بازدید میهمانان ضمن عیادت از بیماران بستری در بخشها به دلجویی از آنان پرداختند.

در ادامه مهندس قدیمی مدیر عامل آسایشگاه ضمن ابراز قدردانی از حضور همیشگی سلحشوران نیرودریایی از آنان بعنوان یاوران همیشگی این مرکز خیریه یاد نموده افزودند: در هر بازدید از این مرکز ، روحیه بیماران شاد شده و آنان بیشتر میتوانند با آلام سنگین گذشته کنار بیایند. در روایتها داریم که پیامبر اکرم (ص) همواره با محرومین سر یک سفره می نشستند  و با آنان غذا میخوردند. از طرف دیگر آن عزیزانی که در خدمت این بیماران هستند انگیزه بیشتری کسب نموده و دلگرمتر میشوند و قداست کسانی که در خدمت بیماران هستند در نزد خداوند معتال کمتر از بیماران نیست و امیدوارم خداوند سرنوشت همه ما را طوری رقم بزند که سعادتمند دنیا را ترک کنیم.

در پایان ناخدا  یکم مجدی ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران آسایشگاه اظهار داشتند: خداوند فرصتی بما داده که بدور از هر گونه مشغله های زندگی  و کاری زمانی را به بازدید از این مرکز اختصاص دهیم .  چرا که  کمک کردن به فقرا از بزرگان دین به ارث رسیده  و راهی است که آن بزرگان  دین میرفتند  و امیدواریم عاقبت همه ما به خیر ختم گردد.  شایان ذکراست در خاتمه این بازدید بازدیدکنندگان کمکهای نقدی خود را به این مرکز اهداء نمودند.

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در چهارشنبه بیست و چهارم مرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)