ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

دوشنبه, 29 مرداد 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

بازدید آقای اصفهانی زاده

بازدید آقای اصفهانی زاده مدیر کل بودجه وتلفیق سازمان بهزیستی کل کشور و دکتر نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی استان گیلان از آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت(خیریه)

آقای اصفهانی زاده مدیر کل بودجه و تلفیق سازمان بهزیستی کل کشور و دکتر نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی استان گیلان از آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت(خیریه) باتقاق همراهان بازدید نموده و مورد استقبال مهندس قدیمی مدیرعامل این مرکز قرارگرفتند. در این دیدار مدیرعامل آسایشگاه ضمن تقدیر و ابراز خرسندی از حضور میهمانان در این مرکز ابراز داشتند: آسایشگاه رشت بعنوان اولین مرکز نگهداری در سطح کشور توسط بانیان بزرگواری همچون دکتر حکیم زاده و آرسن میناسیان و آیه ا... ضیابری و دیگر عزیزان نیکوکار بنا نهاده شد. بعد ا ز 50  سال متاسفانه این مرکز از نظر پیشرفت فیزیکی رشد زیادی نداشته است و هرساله با افزایش تقاضای مردم جهت بستری عزیزاانشان مواجه هستیم.

 

ایشان در ادامه با توجه به پروژه در دست اجرای آسایشگاه افزودند: بمنظور رفاه حال مددجویان 30 واحد  سوئیت دراین پروژه پیش بینی شده است و علاوه بر آن بخش قلب نیز بجهت استفاده بیماران بستری در مرکز که غالبا سالمندند ونیز ساکنین محدوده آسایشگاه که عمدتا از قشر محروم میباشند ، جزو برنامه اصلی این طرح میباشد. در این راستا با توجه به تقلیل سن افراد مبتلا به آلزایمر در کشور از70سال به 60 سال  و مراجعه آنان جهت بستری در آسایشگاه و نیز لزوم جداسازی بخشها ، حمایت دولتمردان بالاخص متولیان  دلسوز سازمان بهزیستی کشور را میطلبد تا بتوانیم شاهد تکمیل پروژه حاضر باشیم. در ادامه آقای اصفهانی زاده ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل و سایر دست اندرکاران که بعنوان بازوی اصلی سازمان بهزیستی بشمار میایند و همگی مایه افتخار هستند افزودند: بخش عمده ای از اعتبارات سازمان بهزیستی صرف جامعه هدف میشود و انشالله در آینده نزدیک شاهد تخصیص بودجه بمنظور رفع مشکلات جاری اینمرکز باشیم.

در خاتمه ایشان ضمن اشاره به روایتی اظهارداشتند: خدا را میتوان در سفره های خالی مددجویان بهزیستی دید خدا را میتوان در چین های پیشانی پیرمردان و پیرزنان سالخورده دید . خدا با همه مخلوقات زمین هست بدون واسطه باید دید بر اساس دستورات و فرامین دین مبین اسلام و اعتقادات مسلمانان کار با نیازمندان و رفع حوائج و نیازهای آن عزیزان کار خدایی است.

  در پایان آقای اصفهانی زاده اظهار داشتند: گزارش بازدید از این مرکز خیریه را باستحضار رئیس سازمان بهزیستی کل کشور دکترهاشمی رسانده تا از کمک ویژه ایشان این مرکز بهره مند گردد.

 

 

 

 

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در دوشنبه بیست و نهم مرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)