ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

سه شنبه, 23 مرداد 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

عید سعید قربان 1393

عید قربان درآسایشگاه معلولین رشت (خیریه)

مقارن با عید قربان آسایشگاه حال و هوای دیگری داشت در این روز فرخنده از نخستین ساعات بامداد نیکوکاران با حضور خالصانه و پر شور خود در این مرکز نذورات قربانی خود را به بیماران بستری در آسایشگاه اهدا کردند.

هموطنان نیکوکار و  مسلمان از هر صنفی باردیگر این مهم را به اثبات رساندند که آسایشگاه ماوایی است که مستحقان واقعی در آن ساکن بوده و زندگی میکنند. کسانی که اکثرا در دوره جوانی برای خودشان صاحب زندگی و شغل و پایگاه اجتماعی بودند . در این مراسم پرشکوه طبق سنوات گذشته حاج آقا نصیحتگو ناظر بر ذبح شرعی نذورات بود . از سوی دیگر دکتر مراقبتی رئیس کل اداره دامپزشکی استان گیلان ، حجت الاسلام جهانی نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان باتفاق هیئت همراه از این مرکز بازدید نمودند . لازم بذکر است سه دامپزشک از اداره دامپزشکی بر تمام مراحل ذبح و سلاخی و سلامت گوشت ، نظارت مستقیم داشتند. گزارشگران واحد مرکزی خبر و نیز برنامه درشهر با حضور صمیمانه خود این مراسم را پوشش دادند. مهندس قدیمی مدیرعامل آسایشگاه از هموطنان نیکوکاری که از هرصنفی اعم از روحانی ، کارگر و پزشک و ... با حضور خود نذوراتشان را به نیازمندان بستری در این مرکز خیریه اهدا نمودند، قردانی نمود. گفتنی است همه ساله آسایشگاه بمنظور رفاه حال نیکوکاران و سهولت خرید گوسفند قربانی  تعداد زیادی گوسفند را خریداری کرده و در اختیار آنان قرار میدهد.

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در سه شنبه بیست و سهم مرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)