ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

جمعه, 01 تیر 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

پروفسور برزیگر استاد و پزشک نمونه کشور

دریافت لوح تقدیر استاد و پزشک نمونه توسط پروفسور برزیگر

به مناسبت روز پزشک طی مراسمی با حضور وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، ریاست سازمان نظام پزشکی کل کشور، ریاست سازمان تامین اجتماعی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و پزشکان که روز شنبه یکم شهریور 93 در سالن وزارت کشور در تهران برگزار شد، از اساتید و پزشکان نمونه کشوری تقدیر شد .

در این مراسم دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان، با بیان اینکه دستاوردهای دولت طی یکسال گذشته بسیار ارزشمند بوده ، اظهار داشت: هماهنگی کامل بین قوای سه گانه در حوزه سلامت، که مجلس شورای اسلامی در راس آن بود و  همچنین حمایت جدی از بخش های دولتی و خصوصی و  حمایت ریاست قوه قضائیه  از جامعه پزشکی نیز در جائی که نیاز بود،موجبات خرسندی جامعه پزشکی را فراهم کرد.

در ادامه از منتخبین جامعه پزشکی کشور با اهدای لوح و هدایا تقدیر شد.   پروفسور انوش برزیگر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان  و رئیس هیئت مدیره آسایشگاه نیز به عنوان استاد و پزشک نمونه کشوری لوح تقدیر و هدیه دریافت نمود .

 

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در چهارشنبه سیم خرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)