ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

جمعه, 26 مرداد 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

جشن عید فطر در آسایشگاه

عید فطر در آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت (خیریه)

همزمان با عید سعید فطر آسایشگاه حال و هوای خاص خودش را داشت . د راین روز فرخنده مردم دین باور و نیکوکار رشت با حضور پر شور و شوق خود از ساعات اولیه صبح در آسایشگاه حضور پیدا کرده و با پرداخت ذکات فطریه و اهدای برنج بار دیگر حماسه حضور خود را در این روز مقدس بمعرض نمایش گذاشتند.

در این روز پر شکوه حاج آقا قدیمی  مدیر عامل آسایشگاه و دیگر مسئولین واحدها و پرسنل زحمتکش این مرکز خیریه  حضور فعالی داشتند.  بیش از 220 اکیپ در سطح استان گیلان بخصوص در میدان مصلی جهت دریافت فطریه های مردم مومن استقرار  پیدا کردند. در این روز پرشکوه گروه هنری تاک با اجرای مراسم شاد و دیدنی اوقات مهیجی را برای مددجویان این مرکز بوجود آوردند. دست اندرکاران برنامه درشهر صداو سیمای استان گیلان نیز مثل همیشه  حضور فعال مردم در آسایشگاه را پوشش خبری دادند.

گفتنی است آسایشگاه معلولین رشت در حال حاضر میزبان بیش از 550 نفر سالمند و معلول ضایعه نخاعی بعنوان اولین مرکز خیریه در نگهداری از مددجویان شناخته شده است وبا 250 پرسنل زحمتکش در  سه شیفت و بطور رایگان به فعالیت خداپسندانه خود ادامه میدهد.

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در چهارشنبه بیست و چهارم مرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)