ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

دوشنبه, 29 مرداد 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

اردوی یک روزه مروارید خزر

اعزام  مددجویان بستری درآسایشگاه به مجتمع تفریحی - سیاحتی مروارید خزر

با هماهنگی بعمل آمده از سوی فرمانداری محترم رشت با آسایشگاه، تعداد قریب به 30 نفر از مددجویان بستری دراین مرکز به مجتمع تفریحی - سیاحتی مروارید خزر واقع در جاده حسن رود بندرانزلی اعزام شدند.

لازم بذکر است در این اردوی یکروزه که از صبح تا  غروب طول کشید مددجویا ن پس از صرف ناهار  شنا کرده و  از امکانات موجود در آن مجتمع  برخوردار گردیدند و ساعات بیادماندنی و مفرحی را در کنار یکدیگر گذراندند.

شایان ذکر است با همکاری فرماندار محترم رشت ، تسهیلات بطور رایگان در اختیار مددجویان و نیز پرسنل آسایشگاه قرار داده شد که در طول ایام ماه مبارک رمضان از سوئیت های موجود در آن برخوردار گردیدند.

امیداست سایر دولتمردان و نهادها نیز با نگرش ویژه نسبت به این مراکز خیریه بخصوص آسایشگاه معلولین رشت از تسهیلات ویژه خود مددجویان این مراکز را بطور رایگان پوشش بدهند.

 

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در دوشنبه بیست و نهم مرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)