ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

شنبه, 05 خرداد 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

بازدید فرماندهی محترم آموزش تخصصهای دریایی

بازدید دریادار حسنی مقدم فرمانده آموزش تخصصهای دریایی رشت بهمراه فرماندهان از اسایشگاه معلولین و سالمندان رشت

 

سی ام فروردین ماه سالجاری در آستانه سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روزمادر و نیز بمناسبت 29 فروردین ماه سالجاری روز ارتش جمهوری اسلامی دریادار تورج حسنی مقدم بهمراه  جمعی از فرماندهان نیرودریایی از آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت بازدید نموده و مورد استقبال مسئولین و کارکنان و مددجویان این مرکز خیریه قرار گرفتند. در ادامه بازدیدکنندگان ضمن سرکشی از بخشهای مختلف از بیماران  بستری بخصوص مادران  سالمند روز مادر را به آنان  تبریک گفتند. دریادار حسنی ضمن ابراز خرسندی از عیادت بیماران اظهار داشتند: خداوند بزرگ این توفیق را بما داد تا بتوانیم از این مرکز بازدید کنیم . در این مکان چهره نورانی عزیزانی را دیدیم که با جان و دل و اخلاص در عمل و تعبد در پیشگاه خداوند بزرگ مشغول خدمات رسانی به فرشتگانی هستند که  ظاهرا خاکی  و با بال و پر شکسته اما از جنس افلاک و  با دلی امیدوار بخداوند میباشند.  در پایان فرماندهی آموزش تخصصهای دریایی رشت ضمن قول مساعد مبنی بر تخصیص یکروزه اتوبوس جهت اعزام و تفریح مددجویان در قالب تور یکروزه کمکهای نقدی خود را به این مرکز اهدا کردند.

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در دوشنبه ششم فروردین 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)