ukswedennorwayfinlanddenmarkgermanyaustriabelgiumfrancespainitalypolandczechslovakiaserbiacroatiasloveniagreecerussiahungarynetherlands

تاریخ و ساعت

جمعه, 01 تیر 1397

پیوندهای سایت

ساعت

تهران

اوقات شرعی

بازدید فرماندار محترم کلانشهر رشت از‌ آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت

بازدید فرماندار  کلانشهر رشت و هیات همراه از آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت(خیریه)

در آستانه فرارسیدن سال نو آقای مهندس مهدوی ، فرماندار رشت باتفاق بخشداران  و شهرداران شهرهای لشت نشا، سنگر، خشکبیجار و کوچصفهان و هیات همراه از آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت بازدید کرده و مورد استقبال گرم و صمیمی  حاج قدیمی مدیر عامل آسایشگاه ، مدیران واحدها ، پرسنل و مددجویان قرار گرفتند.

در ادامه حاج آقا قدیمی ضمن خیر مقدم به میهمانان با برشمردن گوشه ای از فعالیتهای مرکز به ذکر اهم مشکلات ونارساییهای آسایشگاه پرداخته افزودند:  اگر بخواهیم پای درد دل هر کدام از مددجویان بستری دراین مرکز بنشینیم بایستی اذعان داشت که سرنوشت و زندگی هر کدام از اینها تلختر از دیگری است.ایشان با اشاره به اینکه استان گیلان بالاترین آمار سالمندان در سطح کشور را دارد تصریح نمودند: این خود جای امیدواری است چرا که بهداشت در این مقوله حرف اول را میزند. و استان ما این افتخار را دارد که بالاترین میزان سالمند را دارد. در پروژه ای که در حال ساخت میباشد در نظر داریم 30 عدد سوئیت نگهداری از عزیزانی که توانایی نگهداری از سالمندانشان را ندارند اما وضعیت رفاهی دارند و امکان پرداخت هزینه نگهداری را دارند در نظر گرفتیم که انشالله بعد از بهره برداری از نظر مالی گوشه ای از مشکلات  آسایشگاه را مرتفع سازیم. درادامه فرماندار شهرستان رشت با ابراز خرسندی  از اینکه روز جاری را با دیدار از سالمندان آسایشگاه آغاز نمودند افزودند: همانطور که پیامبر گرامی اسلام فرموده است: رسیدگی به معلول در واقع تاسی از اخلاق نبوی است. باید اقرار کنیم که رسیدگی به مشکلات جسمی و روحی مددجویان کار طاقت فرسایی است و باید از همت مدیرعامل و دیگر عزیزان زحمتکش این موسسه قدردانی نمود.امیدواریم که همه ما در خدمتگزاری به هموطنان در نزد خداوند متعال کارنامه خوبی را دریافت کنیم و رضا و خشنودی  خداوند همواره سرلوحه اموراتمان باشد. در پایان مهندس مهدوی افزودند:با توجه به نزدیکی فصل بهار طبیعت برای همه کسانی که در این مکان بستری هستند آرزوی عاقبتی خوش و با کرامت دارم و معتقدم که دست اندرکاران این موسسه با کارهای طاقت فرسا از نظر روحی با دیگران متفاوتند چراکه دارای روحی با کرامت هستند.

در پایان ، از سوی فرماندار رشت و هیات همراه هدایایی به آسایشگاه در قالب کمک های نقدی  اهدا نمودند.

آخرین بروز رسانی سایت رسمی آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در چهارشنبه سیم خرداد 1397 صورت گرفته است. (کاری از گروه تجارت الکترونیک پارس داتام)